Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Stosowane technologie

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Anodex.pl

Działanie po stronie serwera

PHP i platformy na nim oparte - budowanie strony w oparciu o dynamiczne mechanizmy pozwala na polepszenie jej funkcjonalności, a także na zwiększenie atrakcyjności dla wyszukiwarek. Każdy wykonany projekt strony opiera się o obiektowo zorientowane PHP.

Działanie po stronie klienta

HTML5, CSS3 i JavaScript wraz z frameworkami Angular, Vue i pokrewne np. jQuery, Raphael - dynamicznie wyglądające strony to najlepszy sposób na zdobycie klienta. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, które pozwolą wznieść się projektowanej stronie ponad konkurencję. Wielu klientów pyta nas strony WWW w oparciu o technologię Flash - my proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem technologii JavaScript, CSS3 i HTML5 w celu zwiększenia dostępności strony i skrócenia czasu ładowania, a także pomaga w pozycjonowaniu strony.

Wygląd strony

Grafika dobrana do konkretnej witryny - styl i klimat powinny być przystosowane do tematyki witryny. Projektując stronę internetową poza doborem stylu graficznego należy uwzględnić jej dostępność. Każda tworzona przez nas strona jest przejrzysta i czytelna. Nie wykonujemy stron w oparciu o darmowe szablony - proponujemy zawsze rozwiązania dedykowane do Państwa działalności

Systemy zarządzania treścią

desi9n CMS, Wordress, Laravel - zalecane dla stron, których treść będzie się często zmieniać (co kilka, kilkanaście tygodni). Wymagane dla portali z obsługą artykułów, komentarzy użytkowników itd. Do każdego systemu oferujemy szkolenie z zakresu jego obsługi. Każdemu klientowi udostępniamy instrukcję obsługi systemu w formie elektronicznej z możliwością wydruku (Plik PDF).

Warte przeczytania

Rekomendacje

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski