Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Korzyści ze strony internetowej

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - StairsCenter

Strona internetowa to nie tylko elektroniczna wizytówka firmy. Pozwala ona na otwarcie się na nowe rynki i pozyskanie zupełnie nowych klientów. W wielu branżach prestiż decyduje o powodzeniu działalności - warto w tym miejscu pamiętać, że dobrze wykonana strona internetowa może bardzo umocnić wizerunek Państwa firmy.

Wygląd graficzny odpowiada za pierwsze wrażenie wywierane na Internautach przy wejściu na stronę internetową. Dbamy o to, aby wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Przykładamy wagę do kwestii użyteczności witryny. Zależy Państwu, aby gość na stronie dotarł do formlarza zamówienia? Ułatwimy mu to poprzez odpowiednie przygotowanie przepływu informacji na stronie!

Na stronie internetowej marketing się jednak nie kończy - warto zainteresować się kampaniami reklamowymi w sieci i klasycznymi formami reklamy takimi jak wizytówki, ulotki, foldery.

Sama budowa strony WWW to nie wszystko - trzeba dbać o jej aktualizacje. Dlatego też proponujemy strony oparte o systemy zarządzania treścią, a ponadto wsparcie techniczne i opiekę nad stroną. Do każdej wykonanej strony dostarczamy instrukcję "krok po kroku" zarządzania nią. Instrukcję tę można wydrukować.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski